Druk kolorem białym

Drukuj cmyk+biały. Użyj swojej kreatywności.

Druk białym to przede wszystkim wyraziste barwy na ciemnych podłożach.  Daje to znacznie większe możliwości między innymi w druku wizytówek i zaproszeń z pasującą do nich kopertą. 

A może marzysz o efektownej wizytówce na czarnym papierze bez widocznych białych krawędzi?

Naszą specjalnością są etykiety produktowe i naklejki. Wraz z możliwością zastosowania druku cmyk + biały zwiększamy gamę podłoży. Wkrótce w kalkulatorze naklejek pojawią się:
 - folia bezbarwna z niewidocznym klejem, która świetnie sprawdzi się na eleganckich słoiczkach
 - folia srebrna - dzięki sprytnemu połączeniu białego poddruku oraz transparentności kolorów cmyk pozwoli Ci uzyskać metaliczne elementy obok standardowych kolorów. 
 - samoprzylepny papier kraft - świetnie wszystkim znany prążkowany szary papier w wersji samoprzylepnej
Są to idealne materiały do druku luksusowych etykiet produktowych. 

Jeśli szukasz efektownych hangtagów, przywieszek czy metek dla swojego produktu chętnie przyjdziemy z pomocą. Ekologiczny look nie będzie już monotonny. Od teraz w druku cyfrowym "szary papier" możesz ubrać we własne kolory, bez utraty nasycenia. I nie ma tu znaczenia czy będą to pastelowe kwiaty czy intensywny graficzny wzór. Wycinaj je w dowolny kształt.
Pamiętaj, że produkcyjny druk cyfrowy pozwala na zachowanie atrakcyjnej ceny przy niewielkich nakładach lub dużym zróżnicowaniu wzorów. 

W tej chwili pracujemy nad wprowadzeniem zmian w naszych kalkulatorach druku. Do tego czasu zapraszamy do składania zapytań na maila barwa@barwa.pl

fb