O FIRMIE

O serwisie barwa.pl:

Internetowy System Obsługi Klientów serwis barwa.pl jest drukarnią internetową, sprzedającą usługi i produkty poligraficzne przez internet. Zawiera on specjalnie dobraną ofertę działu poligraficznego Barwa Piotr Kulesza (drukarni cyfrowej). Oferta serwisu barwa.pl składa się z trzech części. Pierwszą stanowią usługi wykonywane według dowolnych projektów (druk kolorowy, czarno-biały). Usługi te można skalkulować kalkulatorami "on line". Drugą część usług stanowią typowe prace poligraficzne (wizytówki, ulotki, plakaty itp.). Ostatnia część oferty dotyczy niestandardowych produktów i usług.

System serwis barwa.pl powstał z myślą o firmach poligraficznych, agencjach reklamowych i wydawnictwach. Firmy te uzyskując status Partnera korzystają z niższych cen. Klienci indywidualni i pozostałe podmioty gospodarcze, mogą korzystać z serwisu barwa.pl w ograniczonym zakresie, bez wglądu w ceny Partnerów.

Serwis barwa.pl jest zbudowany z myślą o wygodzie Klienta, tak by nie ruszając się zza biurka mógł:
- zamawiać usługi poligraficzne przez www,
- łatwo przesyłać pliki do druku,
- opłacać zamówienia poprzez bezpieczne płatności online PayU (dawne platnosci.pl) bez dodatkowych opłat, system akceptuje także zapłatę kartą kredytową,
- otrzymywać gotowy produkt "pod drzwi", na dowolnie wskazany adres lub odbierać osobiście w siedzibie firmy.

Serwis barwa.pl realizuje powyższe założenia poprzez swoje bogate funkcje:
- prezentuje ofertę i aktualny cennik serwisu barwa.pl,
- informuje jak przygotować prace do druku,
- umożliwia skalkulowanie i złożenie zamówienia,
- upraszcza przesyłanie plików do druku (specjalny program do transferu plików),
- potwierdza e-mailem przyjęcie zamówienia,
- podaje stan realizacji zamówienia,
- podaje stan rozliczeń finansowych [ta funkcja będzie dostępna wkrótce],
- pozwala wskazać miejsce dostarczenia towaru (partnerzy mogą poprosić o wysyłkę anonimową do Klienta końcowego, na liście przewozowym nadawcą jest wtedy partner),
- powiadamia e-mailem o wysłaniu towaru do klienta,
- umożliwia złożenie reklamacji [ta funkcja będzie dostępna wkrótce],
- udostępnia indywidualne konto FTP (na specjalną prośbę zamawiającego),
- zapewnia bezpieczeństwo i ochronę danych klienta.

Utworzenie specjalnej oferty i zautomatyzowanie obsługi pozwoliło w serwisie barwa.pl zaoferować produkty i usługi taniej niż w standardowej ofercie Barwa.

Aby dodatkowo uatrakcyjnić ofertę serwisu barwa.pl określone zamówienia złożone przez serwis barwa.pl dostarczane są bezpłatnie. (bezpłatna dostawa jest ustalana indywidualnie)


Procedura rejestracyjna

Aby korzystać z systemu serwis barwa.pl konieczne jest zarejestrowanie się. Rejestracja jest jednorazowa i trwa kilka minut.
W celu rejestracji należy otworzyć stronę internetową www.barwa.pl i wybrać zakładkę "Twoje konto". Następnie należy zapoznać się z Regulaminem współpracy serwisu barwa.pl. Po akceptacji Regulaminu należy wypełnić formularz rejestracyjny i kliknąć Zarejestruj.

Po rejestracji klient otrzymuje:
- indywidualny login i hasło dostępu do systemu serwisu barwa.pl (dane są wysyłane e-mailem na adres podany przy rejestracji)

Serwis barwa.pl może przyznać status Partnera decyduje o tym odpowiedni wpis w ewidencji działalności gospodarczej lub KRS. W tym przypadku ważny jest charakter zlecanych prac - prace na rzecz dalszych klientów, związane z własną działalnością reklamową, poligraficzną, wydawniczą.

- firma może się starać o tzw. kredyt kupiecki czyli odroczoną płatność i jest on ustalany indywidualnie.

Klienci nie prowadzący działalności gospodarczej mogą składać zamówienia jedynie za przedpłatą lub płacąc kartą kredytową, sprzedaż dokumentowana jest paragonem.


Wymagania systemowe

Dla poprawnej pracy systemu serwisu barwa.pl potrzebne są:

1. Graficzna przeglądarka internetowa np. Microsoft Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome. 
2. Adobe Flash Player lub dowolny program FTP.

Do przesyłania plików serwis barwa.pl udostępnia specjalny program wymagający Adobe Flash Player. Jeśli środowisko takie nie zostało zainstalowane, automatyczny instalator Adobe Flash Player dostępny jest pod adresem http://get.adobe.com/pl/flashplayer
W razie wystąpienia trudności w działaniu programu udostępnianego przez serwis barwa.pl można użyć dowolnego programu FTP (np. FilleZilla).

English (auto-detected) » Polish

English (auto-detected) » Polish

English (auto-detected) » Polish

English (auto-detected) » Polish

English (auto-detected) » Polish

English (auto-detected) » Polish

English (auto-detected) » Polish

fb