Nowa instalacja Fuji Acuity LED 1600

Druk LED-UV najwyższa jakość na materiałach sztywnych i z roli także kolorem białym i bezbarwnym lakierem

NOWOŚĆ 8 kolorowa drukarka Fuji Acuity LED 1600

Urządzenie Fuji Acuity LED 1600 wyposażone w unikalny system utrwalania UV LED o niskim zużyciu energii, posiadające wydajność 20 metrów kwadratowych na godzinę. Urządzenie może drukować na podłożach sztywnych i elastycznych (m.in. PET, akryl, poliwęglan) i nadaje się do szeregu zastosowań, w tym do druku plakatów, reklamy typu POP i display. Dodatkowym atutem jest utrwalanie LED czyli światłem zimnym bez nagrzewania materiału, dzięki temu można drukować np. na folii termokurczliwej lub celofanie.

Drukarka jest wyposażona w 8 produkcyjnych głowic Dimatix z technologią druku zmienną kroplą (VersaDrop). Druk odbywa się w kolorach CMYK, Lc, Lm (jasny Cyan i jasna Magenta), biały i bezbarwny.

Konstrukcja hybrydowa zapewnia druk na materiałach z roli (maksymalna szerokość zadruku 1610 mm) i sztywnych (maksymalnie 1610 x 2800 mm i grubości 13 mm).

Wydruki na Acuity LED 1600 świetnie sprawdzają się do podświetleń i dzięki zastosowaniu trybu CMYK+biały+CMYK taki sam efekt uzyskuje się z oświetleniem i bez (tzw. efekt day-night czyli dzień-noc).

Zapraszamy do kalkulacji i zamówień w nowych kalkulatorach:

fb